aboutus

SHAAN XI HAN & OCEAN AUTOMOBILE IMPORT&EXPORT CO.,LTD

SHAAN XI HAN & OCEAN AUTOMOBILE IMPORT&EXPORT  CO.,LTD SHAAN XI HAN & OCEAN AUTOMOBILE IMPORT&EXPORT  CO.,LTD SHAAN XI HAN & OCEAN AUTOMOBILE IMPORT&EXPORT  CO.,LTD SHAAN XI HAN & OCEAN AUTOMOBILE IMPORT&EXPORT  CO.,LTD
1 2 3 4
SHAAN XI HAN & OCEAN AUTOMOBILE IMPORT&EXPORT  CO.,LTD
<-Video Images->
نوع کسب و کار: شرکت تجاری
صفحه اصلی بازار: آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
در سراسر جهان
مارک های: SHACMAN
تعداد کارمندان: 15~50
فروش سالانه: 200-300
سال تاسیس: 2015
صادرات کامپیوتر: 60% - 70%
دربارهی ما
معرفی

شرکت عمدتاً به فروش و ارتقاء نام تجاری کامیون سنگین شایانسی اتوموبیل "SHACMAN" مشغول است. این شرکت طیف گسترده ای از محصولات را دارد، که عمدتاً شامل کامیون های سنگین،کامیون های متوسط و سبک، محورهای کامیون های کوچک، موتورهای CUMMINS، محورهای کامیون های سنگین و قطعات مختلف وسایل نقلیه کامیون.با هدف کمک به نام تجاری SHACMAN در طرح شبکه بازاریابی خارج از کشور و توسعه بازار خارج از کشوربا توجه به فرهنگ شرکت و فلسفه گروه خودرو شانسی با "کامل بودن، برد و برد" به عنوان کد رفتار شرکت، ما تیم های تخصصی را گرد می آوریماستفاده از مکانیسم های انگیزه علمی و کارآمد، به همه کاربران در همه جنبه ها خدمت کند و به توسعه صنعت خودروهای سنگین چین کمک بیشتری کند.

 

مزیت محصول:
محصولات ارائه شده توسط این شرکت عمدتا شامل کامیون های سنگین، وسایل نقلیه ویژه و ماشین آلات ساختمانی است.و دوام. شاکمن کامیون تکنولوژی پیشرفته و مهارت کاری را با دستکاری عالی، ثبات و عملکرد ایمنی اتخاذ می کندکه برای نیازهای مختلف لجستیک و مهندسی حمل و نقل مناسب است.. چه در حمل و نقل جاده ای، معادن، سایت های ساختمانی، یا عملیات میدان نفت، کامیون های SHACMAN قادر به عملکرد برجسته هستند.

 

خدمات صادرات:
این شرکت متعهد به ارائه خدمات صادراتی جامع برای مشتریان جهانی است. این شرکت دارای یک تیم فروش حرفه ای است که می تواند مشاوره و مشاوره در مورد ویژگی های محصول ارائه دهد،گزینه های پیکربندیدر همین حال این شرکت یک شبکه پایدار از شرکای در سراسر جهان، از جمله فروشندگان، نمایندگان، و سایت های خدمات پس از فروش،برای اطمینان از اینکه مشتریان خارج از کشور دریافت پشتیبانی به موقع و خدمات هنگام خرید و استفاده از کامیون های SHACMAN.

 

پشتیبانی پس از فروش:
این شرکت بر ارائه پشتیبانی عالی پس از فروش برای مشتریان خارج از کشور تمرکز دارد. این شرکت دارای یک تیم خدمات پس از فروش حرفه ای برای ارائه پشتیبانی فنی از راه دور است.راهنمای نگهداری، و خدمات آموزشی برای کمک به مشتریان در حل مشکلات و مشکلات در فرآیند استفاده از خودرو.این شرکت همچنین قطعات یدکی اصلی را تامین می کند تا اطمینان حاصل شود که مشتریان خارج از کشور می توانند قطعات با کیفیت بالا را به موقع برای نگهداری و تضمین قابلیت اطمینان و عملکرد وسایل نقلیه به دست آورند..

 

شراکت:
ما روابط همکاری بلند مدت و پایدار با شرکای سراسر جهان ایجاد کرده ایم. محصولات ما به جنوب شرقی آسیا، آسیای مرکزی، اقیانوسیه، خاورمیانه، آفریقا، اروپا صادر می شود،آمریکای جنوبی، و بسیاری از کشورهای دیگر و مناطق، برنده شدن به رسمیت شناختن بازار گسترده و اعتماد مشتری.شرکت به طور مداوم ارتباطات و همکاری با مشتریان خارجی را تقویت می کند و متعهد به تبدیل شدن به یک شریک قابل اعتماد مشتریان در بازار جهانی است..

 

نتیجه گیری:
با ارائه محصولات با کیفیت بالا، خدمات صادراتی جامع و پشتیبانی عالی پس از فروش، این شرکت راه حل های قابل اعتماد خودروهای تجاری را برای مشتریان جهانی فراهم می کند.شرکت به گسترش بازار جهانی ادامه خواهد داد، ایجاد مشارکت پایدار با مشتریان خارجی بیشتر و ارائه وسایل نقلیه و راه حل های قابل اعتماد برای بخش های لجستیک و مهندسی حمل و نقل در سراسر جهان.

تاریخ

SHACMAN یک تولید کننده خودروهای تجاری سنگین چینی است که در شیان، استان شانسی، چین واقع شده است.

 

1968: سلف SHACMAN کارخانه تولید خودرو شانسی بود که در سال 1968 تاسیس شد.

1983: SHACMAN شروع به گسترش مقیاس تولید خود را، و کامیون های تولید شده توسط SHACMAN عمدتا در زمینه های حمل و نقل و مهندسی ساخت و ساز استفاده می شود.

1994: گروه شانکی تأسیس شد، که نشان دهنده توسعه این شرکت از یک کارخانه تولید خودرو به یک شرکت گروه خودرو جامع است.شانچي شروع به افزايش تلاش هاي خود در نوآوری هاي علمي و فني و توسعه محصولات کرد.

2003: شانکی با مرسدس بنز آلمان همکاری کرد و شروع به معرفی تکنولوژی پیشرفته و تجربه مدیریت برای بهبود بیشتر کیفیت محصول کرد.

2009: شانکی با ولوو همکاری کرد تا ارتقای تکنولوژی و بین المللی شدن این شرکت را بیشتر ترویج دهد.

2015: SHAC یک لوگو جدید و تصویر شرکت را راه اندازی کرد که نشان دهنده تقویت بیشتر ساخت و بازاریابی برند شرکت است.

 

توسعه در سال های اخیر: SHACMAN انجام نوآوری های تکنولوژیکی و ارتقاء محصول، و به طور مداوم گسترش بازارهای بین المللی و خارجی.محصولات این شرکت شامل کامیون های سنگین است، وسایل نقلیه ویژه، ماشین آلات ساختمانی و زمینه های دیگر، و محصولات خود را در سراسر جهان می فروشد.

SHACMAN متعهد به ساخت یک تولید کننده اتومبیل درجه یک بین المللی، با تمرکز بر کیفیت و نوآوری های تکنولوژیکی،و ارائه خودروهای تجاری و راه حل های با کیفیت بالا به مشتریان با بهبود مداوم رقابت پذیری محصولات و سطح خدمات.

سرویس

SHACMAN همچنین ارائه می دهد خدمات پس از فروش جامع در بازارهای خارج از کشور برای حمایت از مشتریان خارج از کشور.

 

مشاوره قبل از فروش در خارج از کشور: تیم فروش بین المللی SHACMAN مشاوره محصولات دقیق و پاسخ به سوالات مشتریان خارج از کشور را فراهم می کند.آنها می توانند اطلاعات مربوط به مدل ها و پیکربندی های مختلف را ارائه دهند تا به مشتریان کمک کنند تا وسیله نقلیه ای را انتخاب کنند که به بهترین نحو با نیازهای آنها مطابقت دارد..

 

شبکه خدمات پس از فروش در خارج از کشور: SHACMAN یک شبکه خدمات پس از فروش گسترده در خارج از کشور، از جمله فروشندگان مجاز و ایستگاه های خدمات ایجاد کرده است.این ایستگاه های خدمات مجهز به تکنسین های حرفه ای و تجهیزات، قادر به ارائه خدمات مانند تعمیر، نگهداری و رفع مشکل.

 

پشتیبانی فنی از راه دور: تیم خدمات SHACMAN ارائه پشتیبانی فنی از راه دور برای کمک به مشتریان خارج از کشور برای حل مشکلات و مشکلات در روند استفاده از وسایل نقلیه از طریق تلفن، ایمیل،و ابزار ارتباطات آنلاینآنها می توانند خدمات مانند مشاوره فنی، تشخیص خطا و راهنمایی برای تعمیر را ارائه دهند.

 

آموزش پس از فروش: SHACMAN دوره های آموزشی را برای مشتریان خارج از کشور و پرسنل خدمات برای افزایش درک خود را از وسایل نقلیه SHACMAN و توانایی نگهداری آنها فراهم می کند.این آموزش می تواند در سایت های مشتریان در خارج از کشور و یا در مرکز آموزش SHACMAN انجام شود، شامل دانش محصول، تکنیک های نگهداری و عملیات ایمن است.

عرضه قطعات جایگزین خارج از کشور: SHACMAN تامین قطعات جایگزین اصلی در بازارهای خارج از کشور را برای اطمینان از کیفیت و قابلیت اطمینان از وسایل نقلیه تضمین می کند.این قطعات جایگزین تحت کنترل کیفیت سختگیرانه قرار می گیرند و کاملا با قطعات اصلی خودرو سازگار هستند، که می تواند اطمینان حاصل کند که مشتریان خارج از کشور می توانند قطعات مورد نیاز را به موقع بدست آورند.

 

خدمات کمک های اضطراری: در خارج از کشور، SHACMAN همچنین ارائه خدمات کمک اضطراری برای حمایت از تعمیر و مشکلات حل نیازهای مشتریان در شرایط اضطراری. این شامل ارائه تیم های تعمیر اضطراری،تحویل سریع قطعات یدکی، و سایر اقدامات حمایتی برای به حداقل رساندن تأثیر خرابی خودرو بر کسب و کار مشتریان.

 

SHACMAN is committed to providing comprehensive after-sales services to overseas customers to ensure that they receive the best possible support and satisfaction when purchasing and using SHACMAN vehiclesبا ایجاد یک شبکه خدمات پس از فروش جامع، ارائه پشتیبانی فنی و آموزش از راه دور و تضمین تامین قطعات اصلی،SHACMAN تلاش می کند تا اطمینان حاصل شود که نیازهای مشتریان خارج از کشور پاسخ داده شده و حل شده در یک راه به موقع و که آنها با کیفیت بالا پس از تجربه فروش فراهم می شود.

اطلاعات تماس